Poznaj Naszych Lektorów

Zdjęcie profilowe Patrycja Sapota

Patrycja Sapota

Lektorka języka niemieckiego

Patrycja Sapota

Lektorka języka niemieckiego

Ukończyłam Germanistykę na Uniwersytecie Wrocławskim. Blisko 20 lat pracowałam na Uczelni Wyższej w Częstochowie, zaczynając w Instytucie Filologii Obcych Wyższej Szkoły Pedagogicznej, obecnie Uniwersytet Jana Długosza. Pracowałam na stanowisku adiunkta. Wykształciłam wielu nauczycieli języka niemieckiego, chociaż moi studenci podejmowali pracę również w innych zawodach. Jestem tłumaczem przysięgłym. Obecnie realizuje inne projekty zawodowe poza szkolnictwem, ale nauczycielem języka niemieckiego jestem już od 27 lat. Jeszcze ciągle lubię nauczać i dużą satysfakcję dają mi zawsze postępy i rozwój moich uczniów. Wolny czas to przede wszystkim aktywność na świeżym powietrzu, książka, dobry film, podróże i odpoczynek przy filiżance dobrej kawy cappuccino.

Zdjęcie profilowe Sławomir Judek

Sławomir Judek

Lektor języka angielskiego i rosyjskiego

Sławomir Judek

Lektor języka angielskiego i rosyjskiego

Jestem rusycystą i językoznawcą z wykształcenia. W przeszłości uczyłem 4 języków obcych (włoski, hiszpański, rosyjski i angielski), ale od kilku lat skupiam się wyłącznie na amerykańskiej odmianie języka angielskiego. Specjalizuję się w redukowaniu akcentu, nauczaniu poprawnej wymowy oraz gramatyki. Podczas swoich zajęć skupiam się również na wykonywaniu tłumaczeń i ćwiczeniu kilku aspektów językowych jednocześnie. Najważniejsza dla mnie jest naturalna atmosfera i chęć uczynienia z języka angielskiego stałego elementu życia codziennego. W wolnych chwilach dokształcam się i poszerzam swoje horyzonty związane z językiem angielskim i oglądam wyścigi Formuły 1. Jednym z moich celów zawodowych jest nauczanie języka angielskiego z jednoczesnym wykorzystaniem innych języków obcych.

Zdjęcie profilowe Patrycja Król

Patrycja Król

Lektorka języka włoskiego

Patrycja Król

Lektorka języka włoskiego

Mam na imię Patrycja. Jestem lektorem j. włoskiego w wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu. Studiowałam język włoski na Uniwersytecie Śląskim, pogłębiając umiejętności na studiach podyplomowych. Moją wiedzę i umiejętności zdobyłam jednak nie tylko na studiach, ale również mieszkając i pracując 6 lat we Włoszech. Łączę skutecznie wiedzę uniwersytecką z doświadczeniem, stosuję zarówno klasyczne metody nauczania takie jak : Metoda gramatyczno – tłumaczeniowa, metoda bezpośrednia, jak również metodę częściowego „zanurzenia” w języku docelowym CZY METODĘ INDUKCYJNĄ. Prowadzę zajęcia na wszystkich poziomach i dostosowuje dostępne metody nauczania w zależności od grupy docelowej oraz indywidualnych predyspozycji kursanta. Jestem pasjonatką języka włoskiego, co pozwala mi skutecznie nauczyć tego języka każdą osobę, a na moich zajęciach kursanci mogą poczuć się jak w słonecznej Italii ! W wolnych chwilach gram na gitarze i tańczę kizombę. Ulubione motto: Se non ci provi, non lo saprai mai!

Zdjęcie profilowe Olga

Olga

Lektorka języka hiszpańskiego

Olga

Lektorka języka hiszpańskiego

!Hola! Mam na imię Olga, z wykształcenia jestem filologiem języka hiszpańskiego, zanim zaczęłam pracować jako lektor spędziłam 5 lat w Hiszpanii, co pozwoliło mi nabrać płynności i pewności w tym czego obecnie uczę. Lektorem jestem już od kilku lat i już wiele osób z moją pomocą osiągnęło biegłość w komunikowaniu się w języku hiszpańskim zaczynając od zera :) Chętnie nauczę Cię posługiwać się językiem hiszpańskim w miłej atmosferze i bez szkolnego stresu.

Zdjęcie profilowe Anna Waleńska

Anna Waleńska

Lektorka języka niemieckiego

Anna Waleńska

Lektorka języka niemieckiego

Ukończyłam Filologię Germańską na Uniwersytecie Wrocławskim. Od ponad 20 lat uczę języka niemieckiego w liceum ogólnokształcącym, pracowałam także jako lektor na mojej macierzystej uczelni wyższej we Wrocławiu, gdzie prowadziłam lektorat ze studentami politologii. Przez kilka lat byłam także metodykiem w zakresie nauczania języka niemieckiego w Powiatowym Centrum Psychologiczno – Pedagogicznym w Miliczu. Posiadam uprawnienia egzaminatora maturalnego z języka niemieckiego OKE we Wrocławiu. Obecnie realizuje inne projekty zawodowe poza nauczaniem w szkole prowadząc z języka niemieckiego liczne zajęcia online z kursantami w różnym przedziale wiekowym. To, co cenię w nauczaniu języka obcego, to kontakt z wieloma ciekawymi ludźmi oraz świadomość, że moja praca ma sens i jest doceniana przez innych, a dzięki moim staraniom mogę pomagać innym w rozwoju osobistym i zawodowym. Na swoich zajęciach dbam o dobrą atmosferę i indywidualne podejście do każdego słuchacza.

Zdjęcie profilowe Adam Grodek

Adam Grodek

Lektor języka niemieckiego

Adam Grodek

Lektor języka niemieckiego

Dyplomowany nauczyciel języka niemieckiego w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Kleszczowie. Lektor języka niemieckiego (kursy języka niemieckiego jako ogólnego i specjalistycznego, konwersacje, przygotowywanie do egzaminów certyfikatowych). Prowadzenie szkoleń metodycznych dla nauczycieli języka niemieckiego w ramach projektu "Delfort" i "Język niemiecki jako zawodowy" z ramienia Instytutu Goethego w Warszawie Współpraca z Deutsche Auslaendische Auslandsgesellschaft z siedzibą w Lubece (Niemcy) w ramach projektu międzynarodowego dla przyszłych nauczycieli języka niemieckiego "Deutsch sprechen am Freitag”. Tłumacz przysięgły języka niemieckiego. Prywatnie Tata trójki dzieci, zainteresowanie sportem (piłka nożna, pływanie, tenis stołowy: kiedyś reprezentant Radomszczańskiego Klubu Sportowego w II lidze). Każdą wolną chwilę spędzam z rodziną aktywnie (spacery w lesie, wycieczki rowerowe).

Zdjęcie profilowe Paulina Deluga

Paulina Deluga

Lektorka języków skandynawskich

Paulina Deluga

Lektorka języków skandynawskich

Nazywam się Paulina i jestem lektorką języków: norweskiego, duńskiego, szwedzkiego, angielskiego i niemieckiego. Nauczanie języków to jednocześnie praca ale również moja największa pasja. Z zamiłowania do krajów skandynawskich chciałam zawsze opanować wszystkie języki tam używane. Każde osiągniecie i postęp moich uczniów daje mi motywacje do dalszego działania. W wolnym czasie interesuje się szeroko pojętą sztuką i uwielbiam podróżować.

Nasze wartości

pracownicy komputery

Zadbaj o swoje kwalifikacje - wybierz nas jako swojego partnera edukacyjnego.

Akademia Szkoleń KLB projektuje i realizuje wysokiej jakości szkolenia, przekazujące praktyczną wiedzę mającą zastosowanie na rynku pracy. Nasze szkolenia i kursy odbywają się w formie warsztatowej, projektowej oraz opierającej się na neurodydaktyce, czyli nauce przyjaznej mózgowi.

Wysoka wartość merytoryczna naszych szkoleń zapewni rozwój umiejętności i kompetencji mających zastosowanie w codziennym życiu.

pracownicy praca

Współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi i sprawdzonymi ekspertami z danej dziedziny. 

Oprócz dyplomów i rekomendacji ważna jest dla nas kreatywność i innowacyjność naszych trenerów oraz znajomość i wykorzystanie w praktyce nowoczesnych metod nauczania. Unikamy wielogodzinnych szkoleń w formach wykładowych.

wykres lupa pracownik

✓ Gwarancja wysokiej jakości merytorycznej naszych szkoleń. Współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi i sprawdzonymi ekspertami danej dziedziny, którzy na co dzień korzystają ze wsparcia i wiedzy naszych metodyków, czyli osób odpowiadających za jakość naszych usług.

✓ Szeroka oferta szkoleń, zaprojektowana przez praktyków poszczególnych obszarów. Proponujemy wieloetapowe, autorskie programy nauczania, jak również krótkie i praktyczne szkolenia uzupełniające i aktualizujące wiedze.

✓ Elastyczne i indywidualne podejście do planowania grafiku i tematyki zajęć

✓ Wykorzystanie nowoczesnych technologii podczas naszych szkoleń i kursów

słupki wykresy

Zapewnienie wysokiej jakości praktycznych szkoleń, wzbogacających umiejętności i kompetencje niezbędne na rynku pracy. 

Pomagamy firmom w prowadzaniu biznesu oferując kompleksowe szkolenia z finansów, HR-u, kompetencji sprzedażowych i menedżerskich, oraz marketingu. 

W Akademii Szkoleń nasi eksperci inspirują do rozwoju i wskazują kierunek do osiągnięcia sukcesu.

Poznaj Nasz Zespół

Zarząd:

Zdjęcie profilowe
Łukasz Bielecki

CEO

Doktor nauk społecznych (dziedzina: ekonomia i finanse) wykładowca w zespole Katedry Badań nad Gospodarką Cyfrową w Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Autor licznych szkoleń, wykładów oraz publikacji naukowych z zakresu rewizji finansowej i rachunkowości.

Zdjęcie profilowe
Kamila Kozica

Dyrektor Zarządzający

Praktyk sprzedaży i zarządzania z 12 letnim doświadczeniem w branży edukacyjnej w sektorach B2B i B2C. Entuzjastka nowoczesnych rozwiązań edukacyjnych. Trener sprzedaży i kadry zarządzającej.

Dział ds. sprzedaży:

Zdjęcie profilowe
Natalia Hurts

Menadżer ds. sprzedaży

Zadzwoń: +48601760024

Jeśli jesteście zadowoleni z naszych kursów to bardzo możliwe, że już z Natalią rozmawialiście! Natalia jest bardzo otwarta i znajduje rozwiązania każdego problemu. Osoba związana z Akademią Szkoleń niemal od początku istnienia. Bardzo lubi kontakt z ludźmi i jest bardzo zadowolona, gdy nasi kursanci zdobywają nową wiedzę i nowe umiejętności.

Zdjęcie profilowe
Małgorzata Pieczulska

Menadżer ds. sprzedaży

Zadzwoń: +48601590063

Z branżą szkoleniową związana od 19 lat, zarówno w sektorach B2C jak i B2B. Praktyk sprzedaży i zarządzania na niższym i średnim szczeblu.

Zdjęcie profilowe
Aleksandra Grygierzec

Menadżer ds. szkoleń i rozwoju biznesu

Zadzwoń: +48601506661

Menager ds. szkoleń i rozwoju biznesu. Z branżą szkoleniową związana od 5 lat w sektorach B2B jak i B2C. Na co dzień zajmuje się szkoleniami w Akademii KLB.

Dział ds. szkoleń i kursów:

Zdjęcie profilowe
Klaudia Klamińska

Manager ds. szkoleń i rozwoju biznesu

Na co dzień zajmuje się organizacyjną stroną szkoleń w Akademii KLB – jeśli dostałeś przypomnienie o starcie kursu lub instrukcje – najprawdopodobniej stoi za tym Klaudia. Prywatnie fanka seriali i koncertów. Z Akademią związana od maja 2023.

Zdjęcie profilowe
Jolanta Rawecka

Lektor języka angielskiego

Anglistka z 20 letnim doświadczeniem zdobywanym w szkołach państwowych i językowych. Trener języka ogólnego oraz branżowego z dziedziny księgowości, HR, medycyny oraz kosmetologii

Zdjęcie profilowe
Hanna Wiczanowska

Trener wystąpień publicznych i storytellingu

Certyfikowany trener biznesu w ramach International Trainers & Facilitators Federation. Zaawansowany Srebrny Mówca (ACS) oraz Zaawansowany Brązowy Lider (ALB) według certyfikacji organizacji Toastmasters International. Trener wystąpień publicznych, storytellingu, prezentacji biznesowych oraz elevator pitch.

Dział ds. metodyki:

Zdjęcie profilowe
Katarzyna Święcicka

Dyrektor dydaktyczny

Specjalizuję się w nauczaniu dorosłych języków obcych. Zaczęłam od nauczania języka angielskiego, gdyż z wykształcenia jestem filologiem tego języka. Odpowiadam za nadzór metodyczny oraz opiekę administracyjną nad klientem. Wspieram sprzedawców od strony merytorycznej.

Zdjęcie profilowe
Paulina Rutkowska

Specjalistka ds. Metodyki Nauczania

Magister filologii angielskiej, metodyk i lektor języka angielskiego. W swojej pracy skupia się na opracowaniu i wdrażaniu innowacyjnych metod i narzędzi dydaktycznych, rozwijających zdolności wykorzystywania języka obcego na różnych poziomach zaawansowania. Posiada doświadczenie w zakresie zarządzania zespołem lektorskim.

Dział ds. finansów:

Zdjęcie profilowe
Kinga Sikora

Główna Księgowa Akademii Szkoleń KLB

Posiada 10 letnie doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych podmiotów świadczących różnego rodzaju usługi, prowadzących działalność handlową oraz produkcyjną. Stale szuka możliwości do uproszczenia, usprawnienia oraz automatyzacji pracy w księgowości.

Zdjęcie profilowe
Jeremiasz Kalus

Doradca podatkowy

Specjalizuję się w zagadnieniach związanych z obłsugą podatkową przedsiębiorstw, zwłaszcza w zakresie PIT, CIT, VAT oraz doboru formy prowadzenia działalności gospodarczej i tworzenia struktury przedsiębiorstwa. Na polu naukowym badam schematy podatkowe i staram się edukować przedsiębiorców na temat tej instytucji, przekładając przepisy na zrozumiały język.

Zdjęcie profilowe
Sandra Student

Wicedyrektor ds. Finansów

Specjalistka z 10 letnim doświadczeniem w finansach oraz w handlu. Miłośniczka trudnych tematów i niesztampowych rozwiązań w obszarze rachunkowości zarządczej. Najlepiej czuje się w obszarze prawnym i finansowym, dlatego potrafi znaleźć najlepsze szkolenia dla naszych Klientów o tej tematyce.

Dział ds. marketingu:

Zdjęcie profilowe
Bartosz Tuszyński

Dyrektor ds. marketingu

Posiada blisko 10 - letnie doświadczenie zawodowe zdobyte podczas pracy w mediach oraz w obszarze marketingu i promocji firm z branży IT, sektora finansowego i e – commerce. Specjalizuje się zarówno w marketingu B2B jak również B2C.

Zdjęcie profilowe
Dominika Kokot

Ambasadorka

"Psotne iskry w oczach, w głowie ciągle nowe pomysły, a do tego przyjazna dusza" - tak właśnie podsumowalibyśmy Dominikę! W Akademii opiekuje się zarówno social mediami: Facebookiem oraz Instagramem, jak i chętnie rozmawia i służy pomocą naszym klientom.

Zdjęcie profilowe
Maja Bartniczek

Ambasadorka

Uśmiechnięta i kreatywna, Maja stawia przede wszystkim na rozwój osobisty. Z pełnym zaangażowaniem pracuje nad rozwojem Akademii w social mediach - konkretnie na platformie Linkedin. Ponadto, zawsze gotowa jest udzielić pomocy i wsparcia naszym klientom.

Zdjęcie profilowe
Paweł Dubiel

Ambasador

Ambitny marketingowiec, który dąży do doskonalenia swoich umiejętności w branży. Nigdy nie stoi w miejscu, zawsze śledzi najnowsze trendy i innowacje w dziedzinie marketingu, dbając o ciągły rozwój swoich umiejętności w dziedzinie analizy rynkowej i konkurencji a także w dziedzinie umiejętności miękkich oraz interpersonalnych. Aktualnie zajmuje się organizacją webinarów

Najczęściej zadawane pytania

Odpowiedź jest bardzo prosta: zapewniamy pierwszorzędną jakość szkoleń i kursów na rynku. Współpracujemy z najlepszymi ekspertami i wykładowcami z całej Polski, którzy posiadają odpowiednie kompetencje i potrafią przekazać wiedzę w sposób nieszablonowy, zaciekawiające kursantów tematyką zajęć. Do każdego kursanta podchodzimy indywidualnie, zapewniając mu tym samym tok kształcenia dostosowany do jego potrzeb co pozwala na maksymalne korzyści ze szkolenia. Możemy wyróżnić się szeroką ofertą szkoleń, nie tylko w tematach wykładów jakie organizujemy ale również rodzajem zajęć - indywidualne, grupowe i dla firm.
Stawiamy na wysoką jakość swoich usług, zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów, którzy mają duże doświadczenie w prowadzeniu szkoleń oraz w swoich dziedzinach. Trenerzy i eksperci prowadzący szkolenia w Akademii KLB są wybierani na podstawie swoich kwalifikacji, doświadczenia zawodowego, osiągnięć i umiejętności prowadzenia szkoleń. Często posiadają również specjalistyczne certyfikaty i licencje potwierdzające ich kompetencje.
Tak, Akademia Szkoleń KLB stawia na indywidualne podejście do klientów i dostosowywanie szkoleń do ich potrzeb i poziomu. Przed rozpoczęciem szkolenia, Akademia KLB przeprowadza wywiad z kursantem, aby zrozumieć jego potrzeby, cele, a także określić poziom wiedzy i umiejętności uczestników. Na podstawie tych informacji, Akademia KLB jest w stanie przygotować spersonalizowany program szkolenia, który odpowiada potrzebom klienta.
Akademia Szkoleń KLB oferuje szkolenia z obszarów: kursy języków obcych (w tym kawiarenki językowe) księgowość, finanse, HR, marketing, rozwój kompetencji menedżerskich i sprzedażowych Kursant po ukończeniu szkolenia wykonuje końcowe zadania, po którym otrzymuje certyfikat Akademii Szkoleń KLB potwierdzający poziom jego wiedzy oraz umiejętności, które nabył.
Tak, w Akademii Szkoleń KLB stawiamy na praktyczne aspekty szkoleń i umożliwienie uczestnikom zastosowania nabytej wiedzy w praktyce. Wiele szkoleń oferowanych przez Akademię ma charakter warsztatowy, czyli skupia się na praktycznym wykorzystaniu zdobytej wiedzy. W czasie szkoleń stosuje się różne metody, takie jak ćwiczenia, symulacje, studia przypadków i inne, które umożliwiają uczestnikom praktyczne zastosowanie nabytej wiedzy.
Tak, w Akademii KLB dbamy o kursanta na każdym etapie jego drogi edukacyjnej. Każdy uczeń w trakcie trwania szkolenia dostaje dostęp do materiałów naukowych, case study, prezentacji i innych form wspierających jego proces uczenia się. Wykładowcy prowadzący szkolenia, zawsze wspierają kursanta, prowadząc sesje pytań, dając wskazówki i służąc pomocą w indywidualnych problemach. Każdy kursant tworzy również sieć kontaktów, w której zawsze będzie mógł zwrócić się o pomoc. Akademia Szkoleń KLB organizuje również szkolenia uzupełniające i aktualizując najnowszą wiedzę i zmiany, które zaszły. Kursant w każdej chwili może zapisać się na nowe szkolenie, w celu aktualizacji zagadnień.
Przy każdym szkoleniu organizowanym przez Akademię KLB, można znaleźć zakres materiału, który poruszany będzie w trakcie wykładów oraz cenę. Zniżki na kursy językowe oraz szkolenia można uzyskać od ambasadorów oraz twórców internetowych, z którymi współpracujemy. Dodatkowo Akademia KLB tworzy zniżki, z okazji różnych świąt i wydarzeń, które zamieszcza na swoich social mediach.
Tak, w Akademii KLB zawsze podchodzimy indywidualnie do potrzeb naszych kursantów, Organizujemy szkolenia indywidualne, grupowe, dla firm oraz niestandardowe. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami :)
Jeśli potrzebujesz konsultacji z zakresu doboru szkoleń pod Twoje potrzeby, napisz do nas. Po krótkiej rozmowie, dobierzemy kurs idealny dla Ciebie!
Kawiarnie językowe to nieszablonowy sposób nauki języka obcego zorganizowany przez Akademię Szkoleń KLB. W ramach miesięcznego abonamentu, kursant ma dostęp do: grupy z inspiracjami i materiałami do nauki, ćwiczeniami, stałego kontaktu z grupą i prowadzącym w języku, który wybrał, zajęć raz w tygodniu z lektorem w formie webinaru, grupy na WhatsApp i Facebook, spotkań konwersacyjnych z innymi uczestnikami, 30 dniowych wyzwań i wiele innych atrakcyjnych zadań.
Wszystkie zajęcia organizowane przez Akademię Szkoleń KLB odbywają się w formie zdalnej czyli online.
×

NEWSLETTER

Odkrywaj świat wiedzy z Akademią Szkoleń KLB! Bądź na bieżąco z aktualnościami i dostawaj darmowe materiały

Podaj poprawny adres e-mail
Zaakceptuj politykę prywatności i zgody marketingowe
Dodawanie maila

Dziękujemy za subskrypcję

Wkrótce otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem

Wypełnij formularz kontaktowy

Podaj swoje imię
Podaj poprawny adres e-mail
Numer powinien zawierać conajmniej 9 cyfr
Zaakceptuj politykę prywatności
Formularz wysłany!