pracownicy komputery

Zadbaj o swoje kwalifikacje - wybierz nas jako swojego partnera edukacyjnego.

Akademia Szkoleń KLB projektuje i realizuje wysokiej jakości szkolenia, przekazujące praktyczną wiedzę mającą zastosowanie na rynku pracy. Nasze szkolenia i kursy odbywają się w formie warsztatowej, projektowej oraz opierającej się na neurodydaktyce, czyli nauce przyjaznej mózgowi.

Wysoka wartość merytoryczna naszych szkoleń zapewni rozwój umiejętności i kompetencji mających zastosowanie w codziennym życiu.

pracownicy praca

Współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi i sprawdzonymi ekspertami z danej dziedziny. 

Oprócz dyplomów i rekomendacji ważna jest dla nas kreatywność i innowacyjność naszych trenerów oraz znajomość i wykorzystanie w praktyce nowoczesnych metod nauczania. Unikamy wielogodzinnych szkoleń w formach wykładowych.

wykres lupa pracownik

✓ Gwarancja wysokiej jakości merytorycznej naszych szkoleń. Współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi i sprawdzonymi ekspertami danej dziedziny, którzy na co dzień korzystają ze wsparcia i wiedzy naszych metodyków, czyli osób odpowiadających za jakość naszych usług.

✓ Szeroka oferta szkoleń, zaprojektowana przez praktyków poszczególnych obszarów. Proponujemy wieloetapowe, autorskie programy nauczania, jak również krótkie i praktyczne szkolenia uzupełniające i aktualizujące wiedze.

✓ Elastyczne i indywidualne podejście do planowania grafiku i tematyki zajęć

✓ Wykorzystanie nowoczesnych technologii podczas naszych szkoleń i kursów

słupki wykresy

Zapewnienie wysokiej jakości praktycznych szkoleń, wzbogacających umiejętności i kompetencje niezbędne na rynku pracy. 

Pomagamy firmom w prowadzaniu biznesu oferując kompleksowe szkolenia z finansów, HR-u, kompetencji sprzedażowych i menedżerskich, oraz marketingu. 

W Akademii Szkoleń nasi eksperci inspirują do rozwoju i wskazują kierunek do osiągnięcia sukcesu.

Poznaj Nasz Zespół

Zarząd:

Zdjęcie profilowe
Łukasz Bielecki

CEO

Doktor nauk społecznych (dziedzina: ekonomia i finanse) wykładowca w zespole Katedry Badań nad Gospodarką Cyfrową w Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Autor licznych szkoleń, wykładów oraz publikacji naukowych z zakresu rewizji finansowej i rachunkowości.

Zdjęcie profilowe
Kamila Kozica

Dyrektor Zarządzający

Praktyk sprzedaży i zarządzania z 12 letnim doświadczeniem w branży edukacyjnej w sektorach B2B i B2C. Entuzjastka nowoczesnych rozwiązań edukacyjnych. Trener sprzedaży i kadry zarządzającej.

Dział ds. sprzedaży:

Zdjęcie profilowe
Małgorzata Pieczulska

Menadżer ds. sprzedaży

Zadzwoń: +48601590063

Z branżą szkoleniową związana od 19 lat, zarówno w sektorach B2C jak i B2B. Praktyk sprzedaży i zarządzania na niższym i średnim szczeblu.

Zdjęcie profilowe
Natalia Hurts

Menadżer ds. sprzedaży

Zadzwoń: +48601760024

Jeśli jesteście zadowoleni z naszych kursów to bardzo możliwe, że już z Natalią rozmawialiście! Natalia jest bardzo otwarta i znajduje rozwiązania każdego problemu. Osoba związana z Akademią Szkoleń niemal od początku istnienia. Bardzo lubi kontakt z ludźmi i jest bardzo zadowolona, gdy nasi kursanci zdobywają nową wiedzę i nowe umiejętności.

Zdjęcie profilowe
Mateusz Kotarski

Menadżer ds. sprzedaży

Zadzwoń: +48601650072

Doświadczony profesjonalista z ponad sześcioletnim doświadczeniem w dziedzinie sprzedaży kursów językowych. Moje podejście opiera się na skuteczności, zwracaniu uwagi na detale i ciągłym dążeniu do doskonałości. Pracując z klientami, stawiam na profesjonalizm i pasję, tworząc pozytywne i satysfakcjonujące doświadczenia.

Dział ds. szkoleń i kursów:

Zdjęcie profilowe
Klaudia Klamińska

Manager ds. szkoleń i rozwoju biznesu

Na co dzień zajmuje się organizacyjną stroną szkoleń w Akademii KLB – jeśli dostałeś przypomnienie o starcie kursu lub instrukcje – najprawdopodobniej stoi za tym Klaudia. Prywatnie fanka seriali i koncertów. Z Akademią związana od maja 2023.

Zdjęcie profilowe
Jolanta Rawecka

Lektor języka angielskiego

Anglistka z 20 letnim doświadczeniem zdobywanym w szkołach państwowych i językowych. Trener języka ogólnego oraz branżowego z dziedziny księgowości, HR, medycyny oraz kosmetologii

Zdjęcie profilowe
Hanna Wiczanowska

Trener wystąpień publicznych i storytellingu

Certyfikowany trener biznesu w ramach International Trainers & Facilitators Federation. Zaawansowany Srebrny Mówca (ACS) oraz Zaawansowany Brązowy Lider (ALB) według certyfikacji organizacji Toastmasters International. Trener wystąpień publicznych, storytellingu, prezentacji biznesowych oraz elevator pitch.

Dział ds. metodyki:

Zdjęcie profilowe
Katarzyna Święcicka

Dyrektor dydaktyczny

Specjalizuję się w nauczaniu dorosłych języków obcych. Zaczęłam od nauczania języka angielskiego, gdyż z wykształcenia jestem filologiem tego języka. Odpowiadam za nadzór metodyczny oraz opiekę administracyjną nad klientem. Wspieram sprzedawców od strony merytorycznej.

Zdjęcie profilowe
Paulina Rutkowska

Specjalista ds. Metodologii

Magister filologii angielskiej, metodyk i lektor języka angielskiego. W swojej pracy skupia się na opracowaniu i wdrażaniu innowacyjnych metod i narzędzi dydaktycznych, rozwijających zdolności wykorzystywania języka obcego na różnych poziomach zaawansowania. Posiada doświadczenie w zakresie zarządzania zespołem lektorskim.

Dział ds. finansów:

Zdjęcie profilowe
Kinga Sikora

Główna Księgowa Akademii Szkoleń KLB

Posiada 10 letnie doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych podmiotów świadczących różnego rodzaju usługi, prowadzących działalność handlową oraz produkcyjną. Stale szuka możliwości do uproszczenia, usprawnienia oraz automatyzacji pracy w księgowości.

Zdjęcie profilowe
Jeremiasz Kalus

Doradca podatkowy

Specjalizuję się w zagadnieniach związanych z obłsugą podatkową przedsiębiorstw, zwłaszcza w zakresie PIT, CIT, VAT oraz doboru formy prowadzenia działalności gospodarczej i tworzenia struktury przedsiębiorstwa. Na polu naukowym badam schematy podatkowe i staram się edukować przedsiębiorców na temat tej instytucji, przekładając przepisy na zrozumiały język.

Zdjęcie profilowe
Sandra Student

Wicedyrektor ds. Finansów

Specjalistka z 10 letnim doświadczeniem w finansach oraz w handlu. Miłośniczka trudnych tematów i niesztampowych rozwiązań w obszarze rachunkowości zarządczej. Najlepiej czuje się w obszarze prawnym i finansowym, dlatego potrafi znaleźć najlepsze szkolenia dla naszych Klientów o tej tematyce.

Dział ds. marketingu:

Zdjęcie profilowe
Bartosz Tuszyński

Dyrektor ds. marketingu

Posiada blisko 10 - letnie doświadczenie zawodowe zdobyte podczas pracy w mediach oraz w obszarze marketingu i promocji firm z branży IT, sektora finansowego i e – commerce. Specjalizuje się zarówno w marketingu B2B jak również B2C.

Najczęściej zadawane pytania

Odpowiedź jest bardzo prosta: zapewniamy pierwszorzędną jakość szkoleń i kursów na rynku. Współpracujemy z najlepszymi ekspertami i wykładowcami z całej Polski, którzy posiadają odpowiednie kompetencje i potrafią przekazać wiedzę w sposób nieszablonowy, zaciekawiające kursantów tematyką zajęć. Do każdego kursanta podchodzimy indywidualnie, zapewniając mu tym samym tok kształcenia dostosowany do jego potrzeb co pozwala na maksymalne korzyści ze szkolenia. Możemy wyróżnić się szeroką ofertą szkoleń, nie tylko w tematach wykładów jakie organizujemy ale również rodzajem zajęć - indywidualne, grupowe i dla firm.
Stawiamy na wysoką jakość swoich usług, zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów, którzy mają duże doświadczenie w prowadzeniu szkoleń oraz w swoich dziedzinach. Trenerzy i eksperci prowadzący szkolenia w Akademii KLB są wybierani na podstawie swoich kwalifikacji, doświadczenia zawodowego, osiągnięć i umiejętności prowadzenia szkoleń. Często posiadają również specjalistyczne certyfikaty i licencje potwierdzające ich kompetencje.
Tak, Akademia Szkoleń KLB stawia na indywidualne podejście do klientów i dostosowywanie szkoleń do ich potrzeb i poziomu. Przed rozpoczęciem szkolenia, Akademia KLB przeprowadza wywiad z kursantem, aby zrozumieć jego potrzeby, cele, a także określić poziom wiedzy i umiejętności uczestników. Na podstawie tych informacji, Akademia KLB jest w stanie przygotować spersonalizowany program szkolenia, który odpowiada potrzebom klienta.
Akademia Szkoleń KLB oferuje szkolenia z obszarów: kursy języków obcych (w tym kawiarenki językowe) księgowość, finanse, HR, marketing, rozwój kompetencji menedżerskich i sprzedażowych Kursant po ukończeniu szkolenia wykonuje końcowe zadania, po którym otrzymuje certyfikat Akademii Szkoleń KLB potwierdzający poziom jego wiedzy oraz umiejętności, które nabył.
Tak, w Akademii Szkoleń KLB stawiamy na praktyczne aspekty szkoleń i umożliwienie uczestnikom zastosowania nabytej wiedzy w praktyce. Wiele szkoleń oferowanych przez Akademię ma charakter warsztatowy, czyli skupia się na praktycznym wykorzystaniu zdobytej wiedzy. W czasie szkoleń stosuje się różne metody, takie jak ćwiczenia, symulacje, studia przypadków i inne, które umożliwiają uczestnikom praktyczne zastosowanie nabytej wiedzy.
Tak, w Akademii KLB dbamy o kursanta na każdym etapie jego drogi edukacyjnej. Każdy uczeń w trakcie trwania szkolenia dostaje dostęp do materiałów naukowych, case study, prezentacji i innych form wspierających jego proces uczenia się. Wykładowcy prowadzący szkolenia, zawsze wspierają kursanta, prowadząc sesje pytań, dając wskazówki i służąc pomocą w indywidualnych problemach. Każdy kursant tworzy również sieć kontaktów, w której zawsze będzie mógł zwrócić się o pomoc. Akademia Szkoleń KLB organizuje również szkolenia uzupełniające i aktualizując najnowszą wiedzę i zmiany, które zaszły. Kursant w każdej chwili może zapisać się na nowe szkolenie, w celu aktualizacji zagadnień.
Przy każdym szkoleniu organizowanym przez Akademię KLB, można znaleźć zakres materiału, który poruszany będzie w trakcie wykładów oraz cenę. Zniżki na kursy językowe oraz szkolenia można uzyskać od ambasadorów oraz twórców internetowych, z którymi współpracujemy. Dodatkowo Akademia KLB tworzy zniżki, z okazji różnych świąt i wydarzeń, które zamieszcza na swoich social mediach.
Tak, w Akademii KLB zawsze podchodzimy indywidualnie do potrzeb naszych kursantów, Organizujemy szkolenia indywidualne, grupowe, dla firm oraz niestandardowe. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami :)
Jeśli potrzebujesz konsultacji z zakresu doboru szkoleń pod Twoje potrzeby, napisz do nas. Po krótkiej rozmowie, dobierzemy kurs idealny dla Ciebie!
Kawiarnie językowe to nieszablonowy sposób nauki języka obcego zorganizowany przez Akademię Szkoleń KLB. W ramach miesięcznego abonamentu, kursant ma dostęp do: grupy z inspiracjami i materiałami do nauki, ćwiczeniami, stałego kontaktu z grupą i prowadzącym w języku, który wybrał, zajęć raz w tygodniu z lektorem w formie webinaru, grupy na WhatsApp i Facebook, spotkań konwersacyjnych z innymi uczestnikami, 30 dniowych wyzwań i wiele innych atrakcyjnych zadań.
Wszystkie zajęcia organizowane przez Akademię Szkoleń KLB odbywają się w formie zdalnej czyli online.

Wypełnij formularz kontaktowy

Podaj swoje imię
Podaj poprawny adres e-mail
Numer powinien zawierać conajmniej 9 cyfr
Zaakceptuj politykę prywatności
Formularz wysłany!